Kategorie      
Novinky
Dobrý Anděl a nejlevnejsi-helium.cz

Naše společnost má mnoho společného s radostí, štěstím, oslavami a párty. Prostřednictvím našeho e-shopu dokážeme každou Vaši oslavu učinit veselejší, zábavnější a třeba i vykouzlit mnoho úsměvů.   Přestože život může být...

více
Balloon Time prémiová značka !

" Není všechno zlato co se třpití ", aneb 98% lahví s heliem "50 a 30", které nejsou od Balloon Time, tedy vyraběny firmou Worthington,  jsou napodobeniny z Číny, které...

více

Šmoulí hlas - helium změna hlasu video

Úvod Šmoulí hlas

Helium lidé často a s oblibou, na párty a oslavách, využívají k zábavě formou změny hlasu. Vdechováním helia vzniká tzv. šmoulí hlas a o zábavu je v tu ránu postaráno.

Proč ? Rychlost zvuku v héliu je vyšší než ve vzduchu, a to se projeví na rezonančních frekvencích ústní dutiny. Vyšší rychlost zvuku znamená vyšší rezonanční frekvence, a proto se celý hlas posouvá do vyšších poloh. Ve skutečnosti se však výška hlasu nemění, jen je jinak zbarvený.

Nutno však podotknout, že jakkoliv je zpěv a dovádění se šmoulím hlasem zábavné, vdechování helia se výrobci nedoporučuje. Přesto Vás podezříváme, že si pravě s heliem zpestřujete Vaši zábavu a oddáváte se radovánkách se šmoulím hlasem, stejně jako naši známí viz. níže. V takovém případě platí, jako ve všem, že nic se nemá přehanět.

 
Zdroj: http://precohelium.nepise.cz/93115-jak-to-vlastne-tedy-je.html


Zdroj: http://precohelium.nepise.cz/93115-jak-to-vlastne-tedy-je.html

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2022 © www.nejlevnejsi-helium.cz