Novinky
Dobrý Anděl a nejlevnejsi-helium.cz

Naše společnost má mnoho společného s radostí, štěstím, oslavami a párty. Prostřednictvím našeho e-shopu dokážeme každou Vaši oslavu učinit veselejší, zábavnější a třeba i vykouzlit mnoho úsměvů.   Přestože život může být...

více
Balloon Time prémiová značka !

" Není všechno zlato co se třpití ", aneb 98% lahví s heliem "50 a 30", které nejsou od Balloon Time, tedy vyraběny firmou Worthington,  jsou napodobeniny z Číny, které...

více

Všude, kde jsou párty a oslavy

Úvod Helium na Párty

 

Všude, kde jsou párty a oslavy


Balloonia

 

 

 

Díky jednoduchosti, skladnosti i snadné obsluze si s Balloon Time připravíte tu nej oslavu !

 

Láhev s heliem je jednorázová, vyhnete se tak placení záloh, ušetříte čas, peníze, ušetříte si cestování i spousty kilometrů, vyzvedávání a odevzdávání na odběrných místech. Láhev po částečném použití můžete uložit a opět použít až za několik měsíců. Láhev, kterou si u nás objednáte, Vám doručíme až domů a po použití ji jednoduše dáte ke komunálnímu odpadu nebo do sběrny. Zkrátka, slavíte bez zbytečných starostí. 

To, že je láhev lehká a lehce manipulovatelná ocení také hlavně maminky, které mají povětšinou oslavy svých ratolestí na starosti, ale i děti samotné. Ĺatexové balónky naplněné heliem vydrží létat 6-8 hodin, fóliové až 6 dnů. Pak už stačí jen vymyslet, jak dekorace naaranžovat a oslava může začít. 

 

A kde všude Balloon Time najdete ?

 

Narozeniny, svatby, dětské dny, halloween, tématické oslavy, prazdninové párty, grilovaní, firemní akce, oslavy promocí, nejrůznější výročí  ......  jednoduše, všude tam, kde je dobrá nálada !  

 

 

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2020 © www.nejlevnejsi-helium.cz